Čokoládová masáž

 
Kdo by neměl rád čokoládu. Její příjemnou vůni, lahodnou chuť a skvělé povzbuzující účinky, když se rozpouští na jazyku a podněcuje všechny naše smysly. Tomu se říká pokušení, tomu se nedá odolat. A pro všechny milovníky čokolády nabízíme i její skvělé působení na pokožku.

Čokoláda nejen dobře chutná, ale má i výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a životabudičů, které příznivě působí na náš organismus, odplavují z těla škodlivé látky, mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a uvolňují stres. Pokožku hydratuje, vyživuje, tonizuje a působí proti celulitidě. Čokoládová masáž vám zajistí omlazení pokožky, která bude projasněná, krásná a sametově hebká na dotek.

Masáž začíná kávovým peelingem, který se postará o odstranění odumřelých buněk z pokožky. Poté následuje jemnými a hladivými tahy masáž těla rozehřátou směsí čokolády s olejem, která aktivuje látkovou výměnu a uvolnění svalového napětí. Na závěr si vychutnáte čokoládový zábal, při kterém budete odpočívat a vnímat její krásnou vůni. Po ukončení celé procedury odstraníme poslední zbytky čokolády a případně je pro vás k dispozici sprcha.

Masáž se může provádět celotělová, nebo aplikovat dle přání na jednotlivé partie těla.

Budete od nás odcházet úžasně uvolnění, osvěžení, čokoládově voňaví a s pocitem dobré nálady a štěstí. Milovníci čokolády nenechte si ujít příjemný zážitek z této luxusní a sladké péče o vaše tělo.