O nás a masážích


Dvě jména, dva maséři?
Ano, jsme manželský pár a masérská práce nás oba baví. Masírujeme již několik let, ale bylo to na úrovni kruhu rodinném a blízkých přátel. Chtěli jsme však umět víc a kvalitněji. Proto jsme počátkem roku 2014 kontaktovali mezinárodní školící středisko Dexter academy a začali se vzdělávat a zdokonalovat v masérských dovednostech. Složením zkoušky Masér pro sportovní a rekondiční masáže (akreditováno MŠMT ČR) však naše spolupráce nekončí a pokračujeme dál nejen rozšiřováním našeho masérského umění, ale i jeho předáváním. Od června jsme navázali spolupráci se studiem Alex v Kolíně a v jeho prostorách otevřeli masérnu. Studio je zaměřené především pro ženy, ale jste vítáni všichni bez rozdílu věku a pohlaví.

Jak se objednat?
Nemáme pevně stanovenou pracovní dobu a naše služby jsou přizpůsobeny vám. Zavolejte na jedno ze dvou telefonních čísel (, ) a domluvte si den a čas, kdy se vám to nejvíce hodí, samozřejmě s ohledem na již objednané klienty. A nebo pošlete smsku a zpětně se vám ozveme. Můžete nás také navštívit ve studiu osobně a na recepci si zarezervujete termín masáže. Masírujeme v odpoledních a večerních hodinách a taky o víkendech, kdy jsme k dispozici po celý den.

Jste pár, přátelé, příbuzní a nebo jen nechcete jít na masáž sami?
Nabízíme i masáže pro dva v páru. Stačí se jen objednat a předem upozornit na počet osob. Disponujeme dvěma lehátky a v jedné místnosti si můžete užívat masáž společně ve stejný okamžik.

Přáli by jste si udělat radost někomu blízkému?
Nabízíme dárkové poukazy na konkrétní masáž, nebo na libovolnou masáž dle vlastního výběru obdarovaného. Platnost poukazu je na jeden rok, cena a provedení dle dohody. Grafické změny a přizpůsobení pro daný slavnostní okamžik prosím objednávejte předem.

Nejste si jisti, kterou masáž zvolit?
Jsme vám k dispozici a rádi poradíme. Případně si můžete s námi domluvit návštěvu ve studiu, kde si prohlédnete prostory a probereme s vámi vaše přání, zdravotní stav a seznámíme vás s nabídkou masáží, jejich účincích a vhodnosti aplikace.

Nemůžete se rozhodnout ve výběru ze dvou masérů?
Můžete mít oba. Nabízíme královskou masáž, kdy vás budou při masáži rozmazlovat čtyři ruce současně. Platí jen pro určité typy masáží.

A to je vše?
Vypadá to, ale není. Nadále budeme rozšiřovat naší nabídku, zkvalitňovat služby, zlepšovat prostředí, aby jste se k nám rádi vraceli a pobyt u nás byl vždy příjemným zážitkem. To vše při zachování příznivých cen. Vaše spokojenost a úsměv je pro nás největší odměnou.

Doporučujeme zažít ve studiu Alex.