Ájurvédská masáž

 
Toužíte žít zdravě, být šťastní a prožít život plně a krásně? Jedním z klíčů k dosažení je i dobře fungující tělo v harmonii s klidnou duší. Ájurvédská masáž svým zaměřením je tím správným klíčem.

Její kořeny v Indii sahají až 5500 let do minulosti, kde je přijímána jako dar a povýšena na umění. Ájurvedská masáž ozdravuje celé tělo, duši i mysl. Dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, odstranění únavy, zvyšení odolnosti proti stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu a celkovému stavu uvolnění.

Je to velmi jemná masáž zaměřená na relaxaci, zklidnění ve fyzické i psychické podobě, dodává organismu novou energii a obnovuje životní sílu. Masáž je prováděna vtíráním kvalitních teplých olejů lisovaných za studena, které se nechávají vstřebat a tím vyživují pleť, brání vysychání pokožky, zvyšují její pružnost a působí preventivně proti stárnutí. Samotná masáž se svým provedením odlišuje od ostatních. Není tu prováděno hnětení a tlakové masírování. Hmaty jsou jemné, pomalé a přesně vedené, uvolňují energetická centra v těle a stimulují cévní a lymfatický systém.

Provádí se masáž celého těla včetně obličeje a vlasové pokožky. Doba trvání je 120 minut. Pro zvýšení účinku doporučujeme tuto masáž spojit se saunou, která svým teplem otevírá póry, olej pronikne hlouběji do pokožky a dojde i k výraznější detoxikaci.

Přijďte prožít tuto příjemnou relaxaci, která vám navodí stav rovnováhy a budete ocházet nádherně odpočinutí a uvolnění. Ájurvédská masáž je vzácný dar...