Tradiční thajská masáž


Máte sedavé zaměstnání? Jste náchylní k bolestem zad a šíje? Nebo jste vystaveni fyzické a duševní námaze? Thajská masáž vám pomůže s navrácením a udržením tělesné kondice a ke zmírnění či odstranění bolestí způsobených napětím a námahou.

Tradiční thajská masáž je masáží starobylou založenou na ajurvédské medicíně a józe. Nepoužívá se tu olej, masíruje se na masérské podložce, klient je oblečen ve volném a pohodlném oděvu. Pro dosažení léčivého efektu a účinku využívá akupresury na energetických drahách a metody protahování a stlačování vycházejících z asán jógy. Působí tak pozitivně na proudění energie v těle, uvolňuje napětí ve zkrácených a přetěžovaných svalech i šlachách a zvyšuje pohyblivost kloubů. Ucítíte úlevu od stresu, zklidní se vám mysl, zlepší flexibilita a rovnováha a dojde k celkové harmonizaci těla.

Nikde nenajdete jednotnou, přesně stanovenou sestavu masáže, ale setkáte se se dvěma styly, severním a jižním. U nás provádíme styl severní, který se vyznačuje více protahovacími cviky.

Navodíme vám stav zklidnění, ale i přísun nové energie a pocit svěžesti.