Naším cílem je, abyste odcházela nejen krásná, ale i příjemně odpočata.

V našem kosmetickém salónu používám profesionální českou kosmetiku ESSENTÉ, která spadá pod MAKO Butterfy. Je přizpůsobena každému typu pleti i každé věkové kategorii.
 
Koncept Essenté Beauty Institute je výsledkem několikaleté práce týmu českých odborníků, kteří se rozhodli splnit si svůj sen – vyvinout a vyrobit špičkovou českou kosmetiku, která bude plně srovnatelná s tím nejlepším, co se v současném světě kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.
 
Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků kosmetiky Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie.
 
Po dobu návštěvy se Vám bude věnovat kosmetička Tereza Černá, která má vystudovanou SŠ v Pardubicích, obor Kosmetické služby a vlastní několik certifikátů.
Více info na Tel., E-mail: , Facebook: Kosmetička Tereza Černá
 
Celková ošetření pleti:
Ošetření smíšené až problematické pleti (řada Acne Care):
  • Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematické části pleti v jakémkoliv věku. Na pleti se objevují pupínky, rozšířené póry nebo projevy akné. Přípravky Essenté Acne Care ničí zánětlivé procesy v kůži již v samotném zárodku, regulují tvorbu kožního mazu a podporují regeneraci pleti. Jsou ideální pro každého, kdo požaduje viditelné výsledky!
Hydratační péče (řada Moisturizing Care):
  • Pleť potřebuje pro svou správnou funkci zdraví a vodu. K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je voda v pokožně vázána a využívána. Přípravky Essenté Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí.
Regenerační péče s perletí (řada Anti-Ageing Care):
  • Toto ošetření je určeno pro ženy ve zralém věku. Přípravky Essenté Anti-Ageing Care stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě pevnosti a pružnosti, což významně ovlivňuje funkci pokožky, její zdraví a celkový vzhled pleti. Redukují tvorbu vrásek a zabraňují předčasnému stárnutí pleti.
Ošetření očního okolí:
  • Oční okolí je nejcitlivější a nejchoulostivější část celého obličeje. Snadno bývá poznamenán věkem a únavou, proto bychom jim měli věnovat zvlášť péči. Mikromasáž očního okolí oddaluje proces stárnutí, zabraňuje tvorbě váčkům a kruhům pod očima, zlepšuje průchodnost dutin, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí a další.
Regenerační péče rukou:
  • Kůže na rukou je jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla. Denně bojuje se slunečním zářením nebo mrazem, ohrožujeme ji mýdly, saponáty a jinými chemikáliemi. Toto ošetření obsahuje masáž ruky, hydratační masku a krém na ruce.
A další ošetření podle typu pleti s českou kosmetikou ESSENTÉ.
 
Samostatné úkony:
  • Formování obočí
  • Barvení obočí
  • Barvení řas
  • Depilace
  • Líčení
 
Ceník: