Havajská masáž Lomi Lomi

 
Havajská masáž, jejíž kořeny sahají až do starověké Polynésie, je právem nazývaná perlou mezi masážemi. Kombinování velmi jemných a plynulých masážních hmatů, tanečních pohybů a láskyplného přístupu a soustředění ji zařazuje mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku a relaxace. Poznáte nejen její fyzickou stránku, ale i její smyslové kouzlo umocněné použitím aromatických olejů a esencí.

Masáž se provádí střídáním dlouhých a krátkých tahů nejen dlaněmi a prsty, ale především předloktím (Lomi = předloktí), které pomalými, plynulými, měkkými i hlubšími tahy, připomínající mořské vlny, vyvolají relaxační účinek, klid a pohodu. Svými účinky tak uvolní svalové napětí, rozproudí a vyrovná energii těla, uvolní z psychického napětí, zrychlí proudění krve a lymfy a účinně detoxikuje.

Je možné masírovat jednotlivé partie těla, ale pouze při celkové masáži v délce 100 minut zažijete dokonalou harmonii těla a duše.

  

Tradiční havajská masáž Lomi Lomi

 
pro obravdové znalce masérského umění a taky pro všechny, kteří mají rádi plynulost celotělové masáže, nabízíme nejtradičnější formu havajské masáže.
Vychází ze stejných principů jako běžně rozšířená masáž Lomi Lomi, ale při této masáži dochází k umocnění pozitivních účinků masírováním celého těla najednou. V jednom okamžiku jsou masírovány odlišné partie a dochází tak k plynulému proudění a vyrovnání energie po těle a k navození tělesné i duševní obnovy a harmonie. Plynulost masáže, láskyplný přístup a intuitivní hmaty dlaněmi i předloktím vytvářejí soulad těla, mysli i ducha a obnovují síly organismu.
Přijďte zažít tuto jedinečnou relaxaci.