Infrasauna


Ideální forma odpočinku, skvělý způsob prevence nachlazení a pozitivní vliv na lidský organismus, to vše během pobytu v naší infrasauně pro jednotlivce nebo dvojici.

Během saunování spálíte kalorie, vyčistí se vám pleť, detoxikuje organismus, stimuluje se krevní oběh, sníží se vám svalové napětí a hlavně budete příjemně relaxovat a zbavovat se stresu.

Oproti klasickému saunování je teplota v infrasauně nižší, pohybuje se kolem 40-60°C a při jedné návštěvě postačí absolvovat jedenkrát proceduru v délce 30-40 minut. Dochází k větší potivosti, ale není potřeba žádného zchlazování v ledové vodě, což je výhodou pro lidi, kteří nemají v oblibě teplotní šoky. K dispozici je také sprcha.
Ručníky máme k zapůjčení, nebo si můžete přinést své.
Podle nastavené teploty a délky pobytu je infrasauna vhodná i k prohřátí organismu před cvičením nebo před masáží. Tuto kratší proceduru můžete absolvovat i v lehkém oblečení, nedochází při ní k pocení.

Jdete-li do infrasauny poprvé, rádi vám poradíme jak infrasaunu používat a seznámíme vás s procedurami a výhodami oproti klasické sauně.

Pro návštěvníky, kteří si zamilují pravidelné saunování, máme k dispozici zvýhodněné permanentky.

Přijďte vyzkoušet blahodárné účinky infrasauny a budete odcházet odpočatí s pocitem dobré nálady a pohody.